Продается дом Киевская, Киево-Святошинский, Софиевская Борщаговка  (№ 22-405-739)

Цена: 220 000 $

Продается дом Киевская, Киево-Святошинский, Софиевская Борщаговка фото 1

Характеристики

Цена: 220 000 $
№ объекта: 22-405-739
Тип: дом
Этажей: 2
Спален: 4
Площадь дома: 156 м2
Участок: 4 сот
ПН: 41913
Г/П: після 2015
РЕМОНТ: Авторский ремонт
ВИД НЕДВИЖ.: Будинок

Адрес: Киевская, Киево-Святошинский, Софиевская Борщаговка

Світлий та просторий будинок 156,2 м.кв. з ремонтом у гарному місці на забудованій вулиці села Петропавлівська Борщагівка, що на межі Києва.
Поруч паркова зона, ліцей, дитячий садок, спортивний та ігровий майданчики, різні гуртки для дітей, кафе, магазини та розвинена інша інфраструктура.
Земельна ділянка правильної флрми площею 4 сотки, система автополиву озеленення, бруківка укладена на бетон, красивий паркан, окремо збудоване приміщення для зберігання велосипедів, косарки та інших речей.
Ремонт не потребує додаткових вкладень. Висота стелі 3 м. На першому поверсі велика кухня-вітальня, кабінет, санвузол, котельня, кладова під сходами, підлога з підігрівом, кондиціонер, необхідні меблі та вбудована техніка (вбудований холодильник, вбудована микрохвильова піч, духова шафа та газова варильна поверхня у ретро стилі, вбудована посудомийна машина, телевізор Smart TV 65 дюймів, пральна машина).
На другому поверсі велика спальня з гардеробною і балконом, дві спальні дитяча/гостьова та санвузол.
Міжкімнатні двері всі дерев’яні, сходи індивідуальні з матеріалів дерево/метал/кахель.
Опалення ГАЗОВЕ, електрика 15 кВт, септик 7 кубів, вода власна свердловина 55 м.
Будинок готовий до вселення, є всі необхідні техніка та меблі.

Ціна еквівалент 220 тис. доларів.
ПН41913

Объект на карте

Заказать обратный звонок